Czy warto korzystać z depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest ostatnio bardzo popularnym zabiegiem, stawiają na to zarówno kobiety, jak i niejednokrotnie mężczyźni. Nic dziwnego, zapewnia naprawdę spore efekty, które utrzymują się przez długi czas, czasem nawet całe życie. Chcesz poznać najważniejsze zalety depilacji, a także dowiedzieć się, czym charakteryzują się lasery do depilacji? W takim razie przeczytaj ten artykuł.

  1. Zalety depilacji laserowej
  2. Lasery do depilacji – który będzie najlepszy?

Chcesz postawić na jakość, precyzje, a także nieinwazyjny sposób depilacji wszystkich części ciała? W takim razie powinieneś skorzystać z metody laserowej, która takie możliwości oferuje. Laser do depilacji skutecznie usunie nawet najmniejsze włoski, przy tym sprawi, że te nie będą odrastać, możliwe, że już zawsze. Konieczne jest jednak wykonywanie zabiegów przypominających, najlepiej raz na rok.

Zalety depilacji laserowej

Przede wszystkim jest to metoda nieinwazyjna, pacjentka lub pacjent w czasie wykonywania zabiegu nie odczuwa bólu. Oczywiście następną zaletą jest fakt, że to rozwiązanie niezwykle skuteczne, prawdopodobnie dlatego tak wiele osób stawia właśnie na depilację laserem. Oczywiście nie chodzi tutaj jedynie o usunięcie włosków, ale ich długotrwały brak odrastania, co w przypadku innych depilacji nie jest możliwe. Warto zaznaczyć, że taki zabieg sprawi, że włoski na Twoim ciele nie będą odrastać, będzie to więc efekt trwały. Należy jednak zauważyć, że depilację laserową warto powtarzać laserem do depilacji o wysokiej jakości, najlepiej wykonywać taki zabieg raz do roku. Masz wtedy pewność, że włoski nie odrosną. W jakich miejscach usuniesz laserem owłosienie? Dosłownie z każdego miejsca na twarzy i ciele, co ważne nawet z tych w okolicach bikini, pachwiny, czy pachy.

Lasery do depilacji – który będzie najlepszy?

Jest wiele laserów do depilacji, możesz stawiać na różne rozwiązania, nie ma jednak sensu eksperymentować. Najlepiej postawić na laser do depilacji w formie diodowej Spec3 Hybrid. Co zapewnia? Przede wszystkim łączy w sobie trzy technologie laserowe: aleksandrytową, neodymowo-yagową i diodową. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry. Co więcej, system SHR sprawi, że zabieg takim laserem do depilacji będzie bezpieczny, a odczucia bólowe będą znikome. Wrastające włosy, czy te o jasnym zabarwieniu także nie będą problemem dla tego lasera do depilacji. Jest to bez wątpienia najlepszy wybór!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *