Depilacja laserowa nóg Vectus – aksamitnie gładkie nogi już na zawsze

Gładkie, starannie wydepilowane nogi, to w obecnych czasach standardowy wyznacznik zadbanej i atrakcyjnej kobiety. Jednak usuwanie owłosienia plastrami z woskiem, czy depilatorem elektrycznym nie jest dla przedstawicielek płci pięknej przyjemnym zabiegiem kosmetycznym i często pochłania naprawdę sporo czasu. Jak pozbyć się nieestetycznego owłosienia na nogach raz na zawsze?

W opinii ekspertów z Kliniki Miracki w Warszawie nowoczesną i trwałą metodą redukcji włosów z nóg oraz innych partii ciała, jest depilacja laserowa Vectus. Jakich efektów można się spodziewać i dlaczego warto skorzystać właśnie z laseroterapii laserem Vectus amerykańskiej marki Palomar?

Na czym polega przewaga depilacji laserowej nad tradycyjnymi metodami?

Epilacja laserowa góruje nad klasycznymi sposobami usuwania włosów, praktycznie pod każdym względem. Przede wszystkim, poddając się kilku zabiegom (ich dokładna liczba i częstotliwość, zależy od indywidualnego przypadku, może to byc 4-6-8 sesji), owłosienie zostaje zlikwidowane w sposób trwały. Natomiast korzystając z maszynki do golenia, plastrów z woskiem, czy depilatora, należy systematycznie powtarzać tę czynność, jeśli chcemy cieszyć się gładką, miłą w dotyku skórą, co jest dosyć problematyczne i czasochłonne. Kobiety wykonując depilację w domowym zaciszu, nierzadko skarżą się na wrastające włoski, podrażnienia po goleniu oraz nieestetyczne zaczerwienienia na nogach. Laseroterapia jest bezpieczną i efektywną procedurą, którą wykonuje doświadczony specjalista kosmetolog, dzięki czemu nie musimy niczego się obawiać. Dlaczego warto wybrać właśnie laser diodowy Vectus – jakie rozwiązania technologiczne zastosowano w tym fantastycznym urządzeniu?

Trwała depilacja nóg – pozbądź się owłosienia dzięki laserowi Vectus

Laser Vectus to nowoczesne, niezwykle precyzyjne i bardzo bezpieczne urządzenie, wyposażone w niespotykany dotąd, inteligentny czytnik melaniny Skintel, dzięki któremu pacjentka nie musi się obawiać, że jej nogi mogą zostać poparzone. Czytnik ten, w automatyczny sposób bada poziom melaniny w skórze (barwnika odpowiedzialnego za kolor włosów), co pozwala dobrać specjaliście idealnie dopasowane parametry, które gwarantują maksymalną skuteczność zabiegu. Jak działa Vectus? Głowica urządzenia emituje wiązkę światła (o długości fali 810 nm), która w procesie destrukcji, niszczy całkowicie cebulkę włosa, a dokładnie jego macierz, dzięki czemu nigdy on już nie odrasta, a skóra nóg pozostaje gładka i estetyczna. Podczas jednej sesji, zredukowane zostaje około 30% włosów będących w fazie wzrostu, nazywanej anagenem. Laser diodowy posiada system chłodzący, dzięki czemu podczas pracy urządzenia kobieta nie czuje dotkliwego bólu.

Warto wspomnieć, że przed zabiegiem przeprowadzana jest ocena stanu skóry i włosów pacjentki, wywiad lekarski odnośnie potencjalnych przeciwwskazań do laseroterapii oraz tzw. próba laserowa na niewielkim obszarze skóry, która pozwala ocenić reakcję skóry pacjentki na światło lasera diodowego.

Podsumowując, laser Vectus to lider w dziedzinie fotodepilacji, z którego korzystają tylko nowoczesne, renomowane kliniki medycyny estetycznej. Urządzenie to daje niesamowite rezultaty i charakteryzuje się szybką, dokładną i bezpieczną pracą. Jeden zabieg trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga od pacjentki okresu rekonwalescencji, jest to ogromną zaletą tej metody redukcji owłosienia. Co jest naprawdę zaskakujące, ten laser diodowy eliminuje nawet najjaśniejsze, a także rude włosy, które są przeszkodą nie do przekroczenia dla innych, podobnych urządzeń na rynku. Kolor włosów, czy karnacja skóry, nie są żadnym problemem dla tego rewolucyjnego sprzętu!

Zastanawiasz się, nad trwałą redukcją owłosienia z nóg lub innego rejonu ciała i chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, na temat epilacji laserowej urządzeniem Vectus amerykańskiego producenta Palomar? Nic prostszego! Zajrzyj koniecznie na stronę internetową warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *