Jaką prostownicę do włosów wybrać?

Piękna, modna i wygodna fryzura to marzenie każdej kobiety. Wszystkie chcą wyglądać zjawiskowo, a włosy i makijaż to pierwsze dwa kroki by ten wygląd osiągnąć. Niestety nie zawsze jest czas i są pieniądze, by pójść do fryzjera w celu zrobienia pięknej fryzury. Na codzień kobiety próbują radzić sobie same w domu przed lustrem, ale do tego potrzebna jest oczywiście prostownica. Każda z kobiet po przebudzeniu przeżyła szok w łazience, gdy spojrzała w lustro i zobaczyła włosy odstające na różne strony. Jest sposób, by takie sytuacje bez problemu rozwiązać lub zrezygnować z wizyty u fryzjera i stworzyć piękną fryzurę w domu. Potrzebna będzie oczywiście prostownica. Jest ich na rynku bardzo dużo, ale ja mogę z czystym sumieniem polecić prostownicę Remington Kreatin Protect, która została nagrodzona w 2018 roku przez Women’sHealth mianem produktu roku.

Prostownica ta jest nazywana inteligentną, ponieważ potrafi wyczytać poziom wilgotności włosów i automatycznie zmienia temperaturę dostosowując ją właśnie to wyczytałem wilgotności. Na jej płytkach znajdują się kreatyna i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są gładkie i lśniące a także wyglądają na bardzo zdrowe. Potwierdzoną informacją przez użytkowniczki tej prostownicy jest to, że włosy są 5x mocniejsze w porównaniu do innych produktów tego typu. Prostownica Remington Kreatin Protect nagrzewa się w dosłownie 15 sekund, a jeśli zapomnimy ją wyłączyć to zrobi to automatycznie po 60 minutach od włączenia. Przy zakupie otrzymujemy 5 lat gwarancji na ten produkt.

Jest to jedna z najlepszych prostownic na rynku w tak przystępnej cenie. Warto ją przetestować, ponieważ może stać się naszym najlepszym przyjacielem w łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *