Krzesełko schodowe HomeGlide – mała i tania winda dla seniora

Czy wiesz, że montaż jednego, niewielkiego urządzenia może zapewnić Twojej mamie bezpieczeństwo i wygodę na wiele lat? Komfortowe krzesełko HomeGlide sprawi, że starsza osoba przestanie odczuwać ból stawów oraz lęk przed upadkiem podczas pokonywania schodów. Zobacz, jak niskim kosztem możesz odmienić życie schorowanego seniora!

Krzesełko schodowe HomeGlide – co to takiego?

Nowoczesna winda dla seniora pozwala na przewożenie osoby starszej lub niepełnosprawnej pomiędzy piętrami w wygodnej pozycji siedzącej. Krzesełko do transportu po schodach prostych można zamontować w bloku, kamienicy lub w domu jednorodzinnym. To praktyczne urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba likwidacji barier architektonicznych.

Zasilana prądem winda pozwoli Twojej matce samodzielnie poruszać się po całym budynku – bez wysiłku i bez ryzyka poślizgnięcia się na stopniach. Obsługa krzesełka schodowego jest tak prosta, że poradzi sobie z nią każda osoba niepełnosprawna i starsza. Aby sterować windą krzesełkową, wystarczy nacisnąć przycisk umieszczony w podłokietniku lub użyć pilota – takiego jak od telewizora.

Tanie krzesło schodowe z przydatnymi funkcjami

Windy dla osób niepełnosprawnych HomeGlide wyposażono w szereg opcji, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz zwiększenie wygody pasażera. Każde urządzenie ma wbudowany pas bezpieczeństwa, który chroni seniora przed wypadnięciem z siedziska.

W krzesełku przyschodowym ukryto też zestaw czujników, których zadaniem jest szybkie wykrycie niespodziewanej przeszkody znajdującej się na szynie jezdnej. Gdy tylko zarejestrują zabawkę, karton, torebkę lub inny obiekt, natychmiast zatrzymują windę, aby uniknąć kolizji.

Ponadto krzesełko schodowe HomeGlide jest wyposażone w praktyczne obracane siedzisko, które ułatwia wstawanie i siadanie w ruchomym foteliku. Dzięki niemu Twoja mama będzie bezpieczna zarówno podczas przejazdu windą, jak i wtedy, gdy dotrze do celu.

Dlaczego właśnie teraz warto kupić krzesełko do transportu po schodach?

Założenie w domu taniej windy dla seniora to znacznie lepszy pomysł niż przenoszenie schorowanej matki na rękach. Niewielkie krzesło schodowe o udźwigu sięgającym 125 kg sprawi, że nie będziesz już musiał obciążać kręgosłupa, ani ryzykować upadku ze schodów. Nie zwlekaj więc i już teraz zamów krzesełko HomeGlide, korzystając z Wiosennej Promocji, która trwa tylko do 31 marca 2021 r. Kupując prostoliniową windę krzesełkową z rabatem oszczędzisz nawet 1 tys. zł.

Ile zatem kosztuje krzesełko schodowe HomeGlide w promocyjnej cenie? Koszty zakupu i montażu zależą od wielu czynników, m.in. od długości oraz specyfiki Twoich schodów. Przyjmujemy jednak, że nowa winda krzesełkowa to wydatek rzędu ok. 8 tys. zł. Zamów tanią windę, która jest dostępna niemal od ręki. Spraw swojej mamie niezwykły prezent na Dzień Kobiet – podaruj jej urządzenie, które uwolni ją od bólu i przywróci samodzielność.

Zamów krzesełko HomeGlide w ramach dofinansowania dla niepełnosprawnych!

Chciałbyś zadbać o bezpieczeństwo starszej, niepełnosprawnej osoby, ale nie posiadasz dużych oszczędności? Porozmawiaj z naszym ekspertem o dofinansowaniu ze środków PFRON, które może obniżyć koszty zakupu i montażu krzesełka HomeGlide nawet o 95%. Skontaktuj się z zespołem Wind Schodowych, aby bezpłatnie otrzymać kosztorys i fakturę pro forma, będące załącznikami do wniosku o dotację.

Zadzwoń do nas! Czekamy na Twój telefon pod numerami: +48 606 686 002,

+48 692 44 94 74 i +48 698 132 056.

Wyślij do nas wiadomość na adres: info@windy-schodowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *