Sukienka czy spódnica – co założyć do pracy?

Kobiety aktywne zawodowo każdego dnia stają przed dylematem, co założyć, aby w pracy prezentować się naprawdę dobrze. Problem ten dotyka również tych pań, które noszą rozmiar większy niż standardowy. Co lepiej włożyć do pracy: sukienkę, spódnicę, a może spodnie?

Czy sukienka do pracy to dobry wybór?

Okazuje się, że wystarczy postawić na odpowiedni krój, aby sukienka do pracy była strojem idealnym. Wybierając sukienki dla puszystych do pracy, należy pamiętać przede wszystkim o odpowiedniej długości. Najbardziej korzystne są te modele, które sięgają do kolan. Panie noszące większy rozmiar, ale mające szczupłe, zgrabne nogi mogą zdecydować się na sukienki dla puszystych kończące się tuż przed kolanami. Taka długość do pracy również jest odpowiednia. Warto pamiętać, że w pracy lepsze są sukienki skromniejsze. Warto więc wystrzegać się modeli zwracających uwagę nadmiarem ozdobnych elementów. Szeroki wybór sukienek dla puszystych, które odpowiednie są do pracy znaleźć można na Tono.pl.

Jaka spódnica będzie odpowiednia do pracy?

Jeśli chodzi o spódnice dla puszystych, to zasady są podobne do tych, które obowiązują w przypadku sukienek. Przede wszystkim liczy się długość: spódnica, która pozwoli nam stworzyć perfekcyjny look zawodowy to ta sięgająca do kolan bądź kończąca się zaraz przed nimi. Do modeli idealnych do biura zalicza się spódnice plisowane, które świetnie prezentują się z koszulowymi bluzkami. UWAGA: mitem jest przekonanie, że plisy odpowiednie są wyłącznie dla posiadaczek perfekcyjnej figury.

Spodnie alternatywą dla spódnic oraz sukienek

Panie, które nie mogą się zdecydować czy spódnica, czy sukienka, mogą postawić na spodnie. Spodnie damskie XXL to szeroki wybór modeli, wśród których nie brakuje również tych odpowiednich do pracy. Najlepszym wyborem są modele z prostymi nogawkami. Ich atutem jest to, że wyszczuplają nogi. Jeśli zostaną zestawione z butami w takim samym kolorze, nogi zostaną również optycznie wydłużone.

Stworzenie stylizacji idealnej do pracy wielu kobietom nastręcza dużych problemów. Tymczasem wystarczy pamiętać o kilku zasadach, aby wyczarować idealny zawodowy look.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *