Trening EMS dla mam

Urodziłaś niedawno dziecko i marzysz o szybkim powrocie do formy sprzed ciąży? Zdajemy sobie sprawę z tego, że jako świeżo upieczona mama nie masz dużo wolnego czasu – trening EMS jest zatem Twoim ratunkiem! Gwarantujemy, że ilość czasu, którą posiadasz jest wystarczająca do odbycia efektywnej sesji treningowej, która przy systematyczności poskutkuje powrotem do przed-ciążowego ciała. Kto wie, może nawet będziesz bardziej zadowolona ze swojego wyglądu niż byłaś wcześniej?

NA CZYM POLEGA TRENING EMS?

Trening EMS to trening personalny 1×1 z trenerem personalnym w studio EMS – tylko w jego obecności, bez innych osób ćwiczących w tej samej sali. Trwa zaledwie 30 minut, a ilość spalanych kalorii sięga 500 podczas pojedynczego treningu!

Składa się z trzech części:

  1. siłowej, wzmacniającej poszczególne partie mięśni zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami,

  2. cardio, wpływającej na ogólną kondycję i wydolność organizmu oraz

  3. relaksu, często połączonego z rolowaniem przyspieszającym proces regeneracji mięśni po treningu.

Przewagą tego rodzaju treningu nad siłownią jest fakt jednoczesnej stymulacji dziewięciu głównych partii mięśniowych – wraz ze stymulacją mięśni głębokich, do których trudno dotrzeć jest podczas tradycyjnego treningu. Efekty treningu EMS przed i po widoczne są gołym okiem!

TRENING EMS EFEKTY

Efekty – to na czym zależy nam najbardziej przy wykonywaniu aktywności fizycznej! Trening EMS pierwsze efekty przynosi już po kilku sesjach. W szczególności po czterech tygodniach regularnych ćwiczeń dwa razy w tygodniu odczuwalny jest wzrost poziomu wytrzymałości oraz zauważalne pierwsze efekty wizualne. W odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni wpływa na redukcję cellulitu oraz przyspiesza metabolizm. Wizja powrotu do formy sprzed ciąży nigdy wcześniej nie była tak realna!

TRENING EMS CENA

Właśnie obalimy mit, że trening EMS jest o wiele droższy od siłowni – to nieprawda! Cena treningu EMS jest porównywalna do kosztu treningu personalnego z trenerem na siłowni i wynosi około 1000 zł miesięcznie. W Bodybar oferujemy różne rodzaje karnetów – karnet podstawowy obejmuje pakiet 8 treningów dla 1 osoby (2 treningi w tygodniu), którego koszt wynosi zaledwie 999 zł! Ponadto, oferujemy możliwości treningów w parze przy których każda z ćwiczących osób zaoszczędza po 240 zł.

FAQ MAM

Czy karmienie piersią jest przeciwwskazaniem do treningu EMS?

Absolutnie nie! Nie jest to przeciwwskazanie – trener na naszą prośbę wyłączy stymulację klatki piersiowej.

Czy trening pomoże w redukcji rozejścia mięśnia prostego?

Tak! Dzięki rozmieszczeniu elektrod po bokach wpływamy na redukcję rozejścia mięśnia prostego.

Czy mając zerową kondycję wciąż mogę spróbować treningu EMS?

Oczywiście! Ćwiczenia dopasowywane są indywidualnie przez trenera na podstawie wywiadu zebranego od klientki.

Czy trening EMS jest bezpieczny w dzisiejszych czasach?

W Bodybar podjęliśmy szereg działań mających na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i higieny. Codziennie ozonujemy powietrze i powierzchnię za pomocą stacjonarnego ozonatora, stosujemy bieżącą dezynfekcję powierzchni często dotykanych oraz dezynfekcję sprzętu siłowego, maty i kamizelki po każdym kliencie. W strefie EMS włączony jest tunelowy oczyszczacz powietrza z promieniowaniem UVC.

Jesteś mamą? Szanujemy Twój czas – zadzwoń i już dziś umów się na pokazowy trening EMS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *