Zaproszenia urodzinowe dla dzieci – przeczytaj, jeśli planujesz przyjęcie!

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci to najlepszy sposób, aby poprosić gości na przyjęcie. Mając zaproszenie, nie trzeba pamiętać o dacie, godzinie i miejscu imprezy, a jak wiadomo, pamięć jest zawodna. Zaproszenia na urodziny dziecka mają jeszcze jedną oczywistą zaletę – są piękne. A wręczenie komuś ładnej kartki, to po prostu miły gest.

Ulubione zaproszenia urodzinowe dla dzieci

Dziś akcesoriów papierniczych jest tak wiele, że wybranie zaproszeń urodzinowych dla dzieci może przyprawić o zawrót głowy. Pięknych kolorowych karteczek, informujących o urodzinach dziecka jest całe mnóstwo. Różnią się rozmiarem i wzorem, rodzajem papieru, a także treścią. Różnorodne, dopasowane do najnowszych trendów, zaproszenia urodzinowe dla dzieci ma w swojej ofercie Sklep GoDan Party. Można tam znaleźć zaproszenia urodzinowe w dowolnej tematyce. Również te najbardziej popularne, czyli z wizerunkiem superbohaterów i postaci z bajek. Zaproszenie na urodziny dla dzieci z ulubionym motywem cieszą się stałym zainteresowaniem. Jakie to motywy? Przede wszystkim ponadczasowe klasyki, a więc Star Wars, Avengers, Minnie Mouse, Kubuś Puchatek i Disney. Kochają je wszystkie maluchy ze wszystkich pokoleń. Chyba każde dziecko musi przejść etap fascynacji Misiem o Bardzo Małym Rozumku, potem postaciami Disneya, a wreszcie bohaterami Star Wars. To postaci, które silnie odcisnęły piętno na popkulturze, a jej echem są między innymi zaproszenia urodzinowe dla dzieci.

Jednak wśród najchętniej wybieranych zaproszeń na urodziny dziecka są nie tylko “klasyki”, ale również bajkowe nowości. Bardzo popularne są zaproszenia urodzinowe dla chłopców z Zygzakiem McQueenem, a dla dziewczynek z księżniczką Zosią – to także produkcje Disneya, lecz znacznie młodsze. W ofercie GoDan Party dostępne są artykuły papiernicze i dekoracyjne z wizerunkami Mashy, Vaiany, Trolli, Pidżamersów, Minionków no i tak uwielbianych przez wszystkie dzieci bohaterów Krainy Lodu. Właściwie każdy może znaleźć coś dla siebie i wybrać zaproszenie urodzinowe idealnie uzupełniające styl przygotowywanej imprezy. Takie zaproszenie, jest jak wisienka na torcie – jest dopełnieniem całości i kuszącą zachętą do wspólnej zabawy. Zaproszenie urodzinowe z R2D2 dla siedmiolatka może oznaczać prawdziwie kosmiczną przygodę!

Oryginalne zaproszenia urodzinowe dla dzieci

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci można podzielić na kilka kategorii. W pierwszej znajdują się zaproszenia z kultowymi motywami, jak Star Wars czy Kubuś Puchatek. Drugą tworzą karteczki z postaciami nowszych bajek – Marshallem z Psiego Patrolu, Strażakiem Samem czy Elsą i Anną. Trzecią są zaproszenia urodzinowe i jubileuszowe, a więc takie, na których zaznaczona jest liczba urodzeń. Najczęściej są to karteczki dla najmłodszych, na których widnieje napis “Moje 1. Urodziny” albo “Mam już Roczek”. Z kolei zaproszenia jubileuszowe, to zaproszenia na urodziny dwu-, pięcio-, ośmio- czy dziesięciolatka. Dla takich “starszaków” często przygotowuje się imprezy tematyczne, do których pasują określone wzory zaproszeń. Na przyjęcie rodem z dzikiego Zachodu trzeba dobrać dodatki w stylu Wild West. Zaproszenie na urodziny dziecka, które chce zostać paleontologiem, muszą być w żywej kolorystyce i przedstawiać wizerunek starożytnego gada. Z kolei na Safari Party schodzą się goście, którzy dostali zaproszenie na urodziny w kształcie nosorożca. Takie oryginalne wzory cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Są proste i bardzo ciekawe i to jest chyba podstawa ich sukcesu.

Savoir vivre – zaproszenie na urodziny dziecka

W bogatej ofercie GoDan Party można znaleźć wiele pięknych zaproszeń urodzinowych. Jednak często większą trudnością od samego wyboru zaproszenia na urodziny dla dziecka, okazuje się jego wręczenie. O czym pamiętać, wręczając zaproszenie urodzinowe dla dzieci?

Przede wszystkim o tym, że zaproszenie musi być napisane w taki sposób, aby nikt nie miał wątpliwości, kiedy i gdzie ma się odbyć przyjęcie. Wielu rodziców zachęca swoje pociechy, aby na zaproszeniu na urodziny dla dzieci dodawały coś od siebie. Starsze dzieci najczęściej same tworzą treść zaproszenie, młodszym łatwiej coś narysować lub własnoręcznie się podpisać. Warto jednak zwrócić uwagę, czy całość pozostaje czytelna. W końcu po co wręczać zaproszenie, którego nie sposób odczytać?

Trzeba też pamiętać o tym, co powinno być napisane na zaproszeniu urodzinowym dla dzieci. Data i godzina oraz miejsce przyjęcia – oczywiście – ale również dress code oraz dane kontaktowe do organizatorów przyjęcia. Gdy wyprawia się bal przebierańców, należy uprzedzić o tym gości. Pojawienie się na przyjęciu w nieodpowiednim stroju to dość niezręczna sytuacja, która może popsuć zabawę. Na zaproszeniu warto też zapisać numer kontaktowy, dzięki niemu gość, który się nagle rozchorował, będzie mógł w porę uprzedzić gospodarzy o swojej nieobecności.

Jeszcze jedną ważną zasadą Savoir vivre dotyczącą zaproszeń jest moment ich wręczania. Zaproszenia na urodziny dla dzieci należy rozdać najpóźniej tydzień przed imprezą. Zapraszanie kogoś z dnia na dzień może okazać się kłopotliwe, a ponadto zostać uznane za niegrzeczne. Dlatego zaproszenia urodzinowe dla dzieci przygotować z wyprzedzeniem, najlepiej korzystając z oferty internetowej sklepu GoDan Party (https://godanparty.pl/).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *